kafel-kar


Nagrody i certyfikaty


              MTP w Poznaniu Kominki 2018 - Eco Kominek Plus

              Podczas MTP w Poznaniu Kominki 2018 przyznany został tytuł Eko-Kominki Plus dla urządzeń o najniższych parametrach emisji pyłów PM, warunkiem uczestnictwa była emisja o co najmniej 25% niższa niż wymagana w dyrektywie Ekoprojekt. Nasz piec TermoKaust otrzymał ten zaszczytny tytuł jako tradycyjne palenisko z najlepszym wynikiem jako otwarta komora spalania, na podstawie osiągniętych wyników badań i certyfikatu.


              ZŁOTY PIEC - Polskie Premiery Targowe Targi KOMINKI 2018

              Na targach Kominki 2018 rozdano nagrody laureatom konkursu Polskich Premier Targowych, nasza firma otrzymała nagrodę Złotego Pieca za piec "Military" wystawiany na naszym stoisku. Doceniono nowatorskie wzornictwo i nowoczesny wystrój. Obudowa kaflowa Military skierowana jest nie tylko do użytkowników mieszkań, domów ale też loftów, pracowni, biur i warsztatów. Jak widać koncepcja się spodobała.

Galeria...


              Nagroda Płomień Roku nadana przez kwartalnik "Świat Kominków" w kategorii Wydarzenie Roku  2016

              Miło nam poinformować, że zostaliśmy laureatami konkursu "Płomień Roku" w kategorii "Wydarzenie Roku" organizowanym przez redakcję "Świat Kominków". Dziękujemy bardzo za docenienie naszych prac w rekonstrukcji pieców w MNP w Rogalinie.


Sylwia i Rafał Karny                       

 Artykuł...  Galeria...


              Nagroda Wójta Gminy Juchnowiec - "Pierścień Podskarbiego Włoszka 2016"

              Z wielką satysfakcją informujemy, że otrzymaliśmy cenną nagrodę, tym razem w domu, u siebie, w gminie Juchnowiec Kościelny w kategorii Firma.
             Pierścienie Podskarbiego Włoszka, to honorowe wyróżnienie przyznawane firmom i osobom, które poprzez swoje działania przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku Gminy Juchnowiec Kościelny zachowując jednocześnie wysokie standardy etyczne i zawodowe. Materialną formą nagrody jest pierścień z herbem podskarbiego Włoszka, łożniczego i zarządcy skarbu litewskiego króla Zygmunta Augusta, a od pierwszej połowy XVI wieku właściciela, nadanych mu przez króla dóbr juchnowieckich, fundatora kościoła parafialnego i przyparafialnej szkoły.


              Piec z naszych kafli - nagroda publiczności

              Piec z naszych kafli, otrzymał nagrodę publiczności w konkursie organizowanym przez firmę Kratki. Realizacja wykonana przez firmę Adkom Arkadiusz Dynaburski.


              Polskie Premiery Targowe Targi KOMINKI MTP 2016

              Na targach Kominki 2016 zostaliśmy wyróżnieni za piec kaflowy "Vintage". Doceniono nasze nowatorskie wzornictwo.

Galeria...